Spoštovani učenci in starši,

v ponedeljek, 1. 6. 2020, se v šolo vračajo učenci 4. in 5. razreda, 3. 6. 2020 pa še učenci od 6. do 8. razreda. Ob tem poudarjamo, da se v šolo vračajo le zdravi učenci. V skladu s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (v nadaljevanju NIJZ) moramo kot šola obvezno pridobiti podpisano Izjavo staršev pred vstopom otroka v šolo (v nadaljevanju Izjava), s katero starši potrdite, da je otrok zdrav. Starši lahko izjavo o zdravstvenem stanju otrok oddajo razredničarki elektronsko že pred prihodom v šolo. Učenci pa lahko izjavo prinesejo tudi v šolo. Vodstvo šole je dolžno zbrati izjave in jih pregledati.

Kako bo potekalo vzgojno-izobraževalno delo, si lahko preberete v spodnjih informacijah. Navodila

Osnovne informacije o organizaciji vzgojno-izobraževalnega dela na šoli od 1. 6. 2020 za matično šolo

Osnovne informacije o organizaciji vzgojno-izobraževalnega dela na šoli od 1. 6. 2020 za podružnično šolo Krog
Izjava staršev