Seznam zaposlenih z govorilnimi urami in e-naslovi v šolskem letu 2018/19.

 

ime in priimek
predmet / razrednik govorilna ura e-pošta
Suzana Fartelj ravnateljica vsak dan po dogovoru
Anita Borovič pomočnica ravnateljice vsak dan po dogovoru
Alenka Gruškovnjak socialna delavka vsak dan po dogovoru
Polona Gujtman učiteljica predmetne stopnje in pedagoginja ponedeljek 9.05 – 9.50
Darinka Zelko učiteljica za dodatno strokovno pomoč – specialna pedagoginja sreda 11.00 – 11.45 (MS)
ter v času GU
od  16.00 – 17.00
Jasna Lovrenčič RAP 1.A sreda 11.50 – 12.35
Viktorija Fartelj 2. strokovna delavka 1. A četrtek 10.10 – 10:55
Monika Zupanc OPB 1.A torek 10.30 – 11:15
Leonida Jug RAP 1.B ponedeljek 11.50 – 12.35
Maja Balažic druga strokovna delavka v 1.B in OPB ponedeljek 11.50 – 12.35
Dragica Raj RAP 2.A ponedeljek 10.10 – 10.55
Ivo Podojsteršek OPB 1.A ponedeljek 11.50 – 12.35
Matejka Begić RAP 2.B torek 8.15 – 9.00
Aleksandra Dolgov OPB 2.B, ZGO torek 11.50 – 12.35
Simona Marinič RAP 3.A sreda 10.10 – 10:55
Andreja Emri Smodiš OPB torek 11.00 – 11.45
Nataša Ritonja RAP 3.B torek 10.10 – 10:55
Marinela Pap OPB 3.B, GEO, DKE, IP: TVZ petek  10.10 – 10.55
Darinka Obal Raščan RAP 4.A torek 8.15 – 9.00
Marko Wolf OPB 4.r, GUM 4.r torek 8.15 – 9.00
Danica Pavel RAP 4.B torek 11.00 – 11.45
Jasna Perš RAP 5.A sreda 11.00 – 11.45
Edita Nemec RAP 5.B ponedeljek 10.10 – 10.55
Anita Borovič OPB 5.r, ŠNO vsak dan po dogovoru
Miha Žalig ŠPO, 5.r torek 9.05 – 9.50
Mateja Trplan MAT 6.A sreda 11.00 – 11.45
Marinela Pap OPB 3.B, GEO, DKE, IP: TVZ petek  10.10 – 10.55
Hedviga Kovač BIO, GOS, NAR, ORP, IP: SPH, NPH 6.B ponedeljek 9.05 – 9.50
Miran Flegar GUM, OPZ, MPZ torek 9.05 – 9.50
Sabina Oletič SLO 7.A petek 9.05 – 9.50
Matjaž Geder LUM, IP: GKL petek  10.10 – 10.55
Mag. Stanko Čerpnjak NAR, KEM, KEŽ, POK 7.B ponedeljek 8.15 – 9.00
Majda Kerčmar KNJ, SLO petek 7.30 – 8.15
Simona Šooš TJA 7.C torek 11.00 – 11.45
Polona Gujtman SLJ, pedagoginja ponedeljek 9.05 – 9.50
Silva Hočevar TJA, N1A 8.A ponedeljek 11.50 – 12.35
Aleksandra Dolgov ZGO torek 11.50 – 12.35
Klaudija Berden TJA, N1A 8.B petek 11.00 – 11.45
Matej Temlin R-OID, UBE, MME, ROM, NRA ponedeljek 8.15 – 9.00
Slavica Brunec SLJ, HI1, HI2, HI3 9.A ponedeljek 9.05 – 9.50
Benjamin Sakač ŠPO, ŠZZ, ŠSP, IŠP sreda  11.00 – 11.45
Brigita Lovenjak  SLJ, N1N, NI1, NI2, NI3 9.B  ponedeljek 9.05 – 9.50
Anton Tibaut FIZ, TIT, OGL, EZR torek 11.50 – 12.35
Majda Haužar MAT, FIZ ponedeljek 10.10 – 10.55
Helena Nemec MAT, MD1, MD2, MD3 ponedeljek 11.00 – 11.45
Vida Bukvič ŠPO, PLES sreda 11.00 – 11.45
Franc Vogrinčič ZGO, GEO sreda 10.10 – 10.55
Tanja Kovačič RAP 1.C četrtek 7:30 – 8.15
Irena Žižek RAP 2.C torek 8.15 – 9.00
Bernarda Jerič RAP 3.C torek 9.20 – 10.05
Bernarda Ružič RAP 4.C petek 8.15 – 9.00
Melita Mir RAP 5.C torek 11.10 – 11.55
Alen Nemec OPB, ŠPO torek 10.15 – 11.00
Mateja Meolic OPB Krog v času OPB
Simona Maligec tajnica
Mileva Zorko administratorka
Jožef Gomboc obračun prehrane 02 522 34 81

 

Obvestiti te želim ... Email this to someonePrint this page