Od 7. do 13. novembra 2023 bo potekalo šolsko tekmovanje v računalniškem razmišljanju in pismenosti za osnovnošolce in srednješolce – tekmovanje ACM Bober. Veseli smo vseh tekmovalk in tekmovalcev, ki bodo pomagali bobrom pri reševanju njihovih zapletov in nalog.

Učenci od 2. do vključno 5. razreda tekmujejo v Bobrčku, kjer rešujejo naloge v pisni obliki. Učenci od 6. do 9. razreda tekmujejo v Mladem bobru, kjer rešujejo naloge za računalniki.

Na tekmovanje se učenci prijavijo tako, da do vključno petka, 27. oktobra 2023, vrnejo podpisano soglasje, ki ga dobijo na spletni strani šole, pri razrednikih ali pri učitelju računalništva (Matej Temlin, P7). Na podružnični šoli Krog soglasje dobijo in vrnejo pri učiteljici Tanji Kovačič. Termini tekmovalnih skupin bodo določeni in objavljeni v ponedeljek, 6. novembra 2023.

Gradiva povezana s tekmovanjem Bober: