V ponedeljek, 25. 3. 2024 je bilo na OŠ III Murska Sobota že 32. regijsko srečanje mladih raziskovalcev. Na njem so se zelo uspešno predstavile tudi učenke naše šole s svojimi raziskovalnimi nalogami. Brina Benko se je  predstavila na področju ekologije z raziskovalno nalogo ˝Vpliv načina pridelave na kemijske in fizikalne lastnosti »FRUITables«˝ ter za njo prejela srebrno priznanje. Staša Müller se je predstavila na področju psihologije z raziskovalno nalogo z naslovom ˝Vpliv družbe in okolja (šole, doma) na najstnike˝. Prejela je srebrno priznanje. Luna Bobič pa se je predstavila na področju kemije z raziskovalno nalogo z naslovom ˝Naravna ali sintetična kozmetika- ali vem, kaj izbiram?˝ in dosegla zlato priznanje.

Vse tri učenke so se s svojimi raziskovalnimi nalogami uvrstile na državno tekmovanje. Za uspeh jim iskreno čestitamo in želimo uspešno predstavitev na državnem nivoju.

Mentorici Hedviga Kovač in Mateja Ivanič Zrim