V času jesenskih počitnic smo na šoli izvedli 1. jesenski šahovski turnir. Turnir je potekal v četrtek, 3. 11. 2016 in udeležili so se ga učenci matične šole ter podružnične šole Krog. V skupini so nastopili učenci od 1. do 6. razreda, odigrali so 7 partij. Za večino učencev je bilo to prvo tekmovanje. Vsi so prikazali zavzeto in borbeno igro ter športno vedenje. Prejeli so priznanja in prvi trije tudi sladke nagrade. Začetne tekmovalne izkušnje bodo dobro izhodišče za nadaljnje delo in področna tekmovanja. Rezultati so bili sledeči:

1. Boro Wernig
  2. Luka Pap
  3. Jan Pertoci
  4. Matjaž Cigüt
  5. An Julian Fujs

Sledijo: Jan Bohar Denko, Aljaž Sluga, Jaša Kranjec, Luka Kralj, Ješe Salnajs, Davor Kranjec, Anej Štertak, Tobias Bitenc, Domen Kranjec, Ana Divna Skandali (odstop)

ČESTITKE VSEM ŠAHISTOM!

Mentorica: Katarina Sluga