V sredo, 5. 10. 2022, je na OŠ II Murska Sobota in POŠ Krog bil poseben dan, saj je potekala prireditev, na kateri so bili prvošolci sprejeti v Šolsko skupnost.

Učenci prve triade so se pod mentorstvom svojih učiteljic predstavili s kratkim kulturnim programom. Sledila je slavnostna podelitev potrdil, ki so jih prvošolci prejeli od pomočnice ravnateljice, ge. Anite Borovič, mentorice Šolske skupnosti in razredničark 1. a, b in c razreda.

Na OŠ II Murska Sobota je prireditev povezoval predsednik Šolske skupnosti Lukas Gumilar, ki je prvošolce še posebej nagovoril in jim s svojo glasbeno točko popestril dan. Ob koncu prireditve pa je učence v razredih pričakalo sladko presenečenje.

Vsem učencem želimo, da bi bili na svoji nadaljnji poti veseli in čim bolj uspešni.

Nekaj trenutkov smo ujeli tudi v fotografijah.

Zapisala: Sabina Oletič, mentorica Šolske skupnosti