Kulturno umetnostno področje Razred Čas izvajanja Mentor
Dramsko gledališki krožek

6. – 9. r

Po dogovoru Slavica Brunec
Angleška BZ

4. – 9. r

Po dogovoru Klaudija Berden Simona Šooš
Silva Hočevar
Pravljični krožek 1. – 2. r Sreda, 12.40 – 13.25 Mateja Begić
Otroški pevski zbor 1. r
2. – 5. r
Sreda, 7.30 – 8.15
Ponedeljek, 12.40 – 13.25
Petek, 7.30 – 8.15
Miran Flegar
Mladinski pevski zbor 6. – 9. r

Ponedeljek, 13.40 – 15.05
Četrtek, 13.40 – 15.05
Miran Flegar
Likovni krožek

6. – 9. r

Torek, 13.40 – 15.05
Teden 2
Matjaž Geder



RAZRED

ČAS IZVAJANJA MENTOR
Humanitarne akcije – UNICEF

6. – 9. r

Skozi šolsko leto Dušanka Horvat
MČRK

2. – 9.r

Skozi šolsko leto Melita Mir
Šolska skupnost

1. – 9.r

Po dogovoru Jasna Perš,
Marinela Pap
Vesela šola

4,. 5.r

Po dogovoru Danica Pavel
Prostovoljstvo

1. – 9.r

Skozi šolsko leto Koordinatorka: Dragica Raj

dfgdfg

RAZRED

ČAS IZVAJANJA MENTOR
Ekološki krožek 2. – 9. r Četrtek 7.30 – 8.15 Simona Marinič
Računalništvo

2., 3.r

4., 5.r

6.a in 7.a
6.b in 7.b

Ponedeljek, 11.50 – 12.35
Sreda, 12.40 – 14.10 (teden 1)
Torek, 12.40 – 13.25 (teden 1)
Ponedeljek, 12.40 – 13.25 (teden 1)
Matej Temlin
Matej Temlin
Matej Temlin
Matej Temlin
Zeliščarstvo

5. – 9.r

Skozi šolsko leto Dragica Raj
Stanko Čerpnjak
Šah

2. – 5. r

6. – 9. r

Zunanja sodelavka: Maja Hočevar

sdfsdf

RAZRED

ČAS IZVAJANJA MENTOR
Tehnični krožek – gradniki

4. r

Torek, 13.30 – 15.00 Darja Obal Raščan
LEGO konstruiranje

2. – 3. r

Četrtek, 7.30 – 8.15 Nataša Tibaut
Prometni

7. – 9. r

Pred tekmovanjem Anton Tibaut
Modelarski

6. – 9. r

Torek, 13.40 – 14.25 Anton Tibaut
Planinski krožek

2. – 9. r

Četrtek, 13.40 – 15.10 Anton Tibaut
Aviomodelarstvo

6. – 9. r

Petek, 16.30 – 18.30 Zunanji sodelavec:
Mitja Vertot

sdfsddsf

RAZRED

ČAS IZVAJANJA MENTOR
ŠŠD deklice – košarka, odbojka, rokomet, atletika

6. – 9.r

Po dogovoru Vida Bukvič
ŠŠD fantje– košarka, odbojka, rokomet, atletika

6. – 9.r

Po dogovoru Benjamin Sakač

Odbojka

2. – 6. (deklice)

Sreda, 15.10 – 17.00
(velika telovadnica)
Zunanja sodelavka: Bernarda Sukič Škrilec
Nogomet

2. – 3.r

4. – 6.r

Četrtek, 12.40 – 13.25
Torek, 12.40 – 13.25
Benjamin Sakač
Košarka – dečki 1. – 5 .r

Torek, 12.40 – 14.25
Petek, 13.40 – 15.10
Zunanji sodelavec
Ples

3. r
4. r
5. r
6. r

Torek, 12.40 – 13.25 (teden 1)
Torek, 12.40 – 13.25 (teden 2)
Petek, 12.40 – 13.25 (teden 1)
Petek, 12.40 – 13.25 (teden 2)
Vida Bukvič
Kajakaštvo

2. – 9. r

Skozi celo šolsko leto Benjamin Sakač
Tenis

1. – 4 .r

Petek, 14.00 – 15.30 Zunanji sodelavec

 

Krog

DEJAVNOST

RAZRED

ČAS IZVAJANJA MENTOR
MČRK, UNICEF

1. – 5.r

Skozi celo šolsko leto Melita Mir
Otroški pevski zbor

1. – 5.r

Četrtek, 12.40 – 13.05 Miran Flegar
Šolska knjižnica

1. – 5.r

Majda Kerčmar
Vesela šola

4. – 5.r

Tanja Podlesek
Ljudski plesi

1. – 5.r

Irena Žižek
Šah Maja Hočevar
Čebelarstvo Petek 14.00 – 14.45 Zunanji sodelavec

 

 

Obvestiti te želim ... Email this to someonePrint this page