Od 13. do 17. novembra 2017 bo potekalo šolsko tekmovanje v računalniškem razmišljanju in pismenosti za osnovnošolce in srednješolce – tekmovanje Bober. Veseli smo vseh tekmovalk in tekmovalcev, ki bodo pomagali bobrom pri reševanju njihovih zapletov in nalog.

Učenci od 2. do vključno 5. razreda rešujejo naloge v pisni obliki, učenci od 6. do 9. razreda za računalniki.

Prijava na tekmovanje je veljavna, če oddate izpolnjeno in s strani staršev podpisano soglasje staršev do četrtka, 9. novembra 2017. Na matični šoli prijave zbira učitelj Matej Temlin (kabinet P7), na podružnični šoli učiteljica Tanja Kovačič.

Skupine in termini se bodo oblikovali glede na število prijavljenih tekmovalcev. Razporedi bodo objavljeni na šoli v petek, 10. novembra 2017.

Gradiva povezana s tekmovanjem Bober:

Oznake: ,