V torek, 20. 6. 2023, so naše učenke predstavile svoje talente na Festivalu talentov, ki je že štirinajstič potekal na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci. Mila Čarni, Ajda Maučec in Lana Bedernjak so recitirale svoje avtorske pesmi, Brina Benko pa je predstavila tri raziskovalne naloge, ki so jih izdelali učenci naše šole in se z njimi uvrstili na državno srečanje mladih raziskovalcev. Raziskovalno nalogo BIO, naravni in »domači« odstranjevalci tradicionalnega laka za nohte je izdelala Brina Benko, Onesnaževanje in varstvo zraka sta izdelali Emilija Šebok in Chiara Jošar ter raziskovalno nalogo z naslovom Ali raziskovalno delo pomaga pri lažjem razumevanju snovi avtorja Teo Temlin in Lena Čarni.

Tako lahko s ponosom in zanosom zremo v prihodnost, saj naša šola premore veliko mladih talentov, ki bodo nekoč pomembno oblikovali našo prihodnost.