V sredo,  28. 11. 2018 od 8. do 13. ure bodo potekale delavnice za učence osnovnih šol v izvedbi dijakovi in učiteljev Gimnazije Franca Miklošiča Ljutomer, ki jih šola tradicionalno prireja pod naslovom Znanje za mlade. Tudi naša šola se bo udeležila teh delavnic in sicer se je prijavilo 40 devetošolcev iz obeh razredov. Seznam učencev z izbrano delavnico je objavljen na oglasni tabli Karierna orientacija.

Prevoz je organiziran z avtobusom v obe smeri in sicer morajo biti učenci na šoli ob 7.15, da prevzamejo malico in se nato ob 7.30 izpred šole odpravimo proti Ljutomeru. Predvidoma se vrnemo na šolo do 13.30. Abonirani učenci tedaj opravijo kosilo. Učitelji spremljevalci: Slavica Brunec, Alenka Gruškovnjak, Anita Borovič. Ostali učenci imajo pouk po urniku.