Od 15. do 19. novembra 2021 bo potekalo šolsko tekmovanje v računalniškem razmišljanju in pismenosti za osnovnošolce in srednješolce – tekmovanje Bober. Veseli smo vseh tekmovalk in tekmovalcev, ki bodo pomagali bobrom pri reševanju njihovih zapletov in nalog.

Učenci od 2. do vključno 5. razreda rešujejo naloge v pisni obliki, učenci od 6. do 9. razreda za računalniki.

Na tekmovanje se učenci prijavijo tako, da oddajo izpolnjeno in s strani staršev oz. skrbnikov podpisano soglasje do srede, 10. novembra 2021. Na matični šoli prijave zbira učitelj Matej Temlin (kabinet P7), na podružnični šoli Krog učiteljica Monika Gomboc.

Skupine in termini se bodo oblikovali glede na število prijavljenih tekmovalcev. Razporedi bodo objavljeni na šoli v četrtek, 11. novembra 2021.

Gradiva povezana s tekmovanjem Bober: