Pred nami je 1. šolski dan v šolskem letu 2022/2023, četrtek, 1. 9. 2022.  Z veseljem ponovno odpiramo šolska vrata in pričakujemo naše učence:

– učence od 2. do 5. razreda ob 8.00 pred glavnim vhodom v šolo

– učence od 6. do 9. razreda ob 8.30 pred glavnim vhodom v šolo

– učence 1. a in 1. b ob 13.00 v veliki telovadnici

– učence od 2.c do 5.c razreda ob 8:15 pred vhodom v telovadnico,

– učence 1. c ob 12.00 v učilnici 1. c razreda.

Učenci od 2. do 5. razreda imajo prvi šolski dan pouk do 11.45, organizirano je tudi kosilo in podaljšano bivanje. Učenci od 6. do 9. razreda imajo prvi šolski dan pouk do 12.35, sledi kosilo, nato odhod domov. Učenci pridejo v šolo s šolsko torbo in šolskimi potrebščinami. Učbenike in delovne zvezke bodo učenci prejeli v prvem tednu v septembru.

V primeru, da bodo učenci prvi šolski dan iz podaljšanega bivanja odhajali prej, prinesejo podpisano soglasje staršev.

Starši ter ostali zunanji obiskovalci počakajo pred šolo, kjer jih sprejme javni delavec. Vstop v šolo zunanjih obiskovalcev evidentira v knjigo obiskovalcev informator, ostali zaposleni oziroma tajništvo.