14. april 2020

V teh dneh (14. april 2020) ste učenci po pošti prejeli uporabniška imena in gesla za vaš AAI dostop. Spletne učilnice bomo zaprli takrat, ko bo večina učencev uspešno vpisana v njih. O tem vas bomo obvestili na teh straneh.

Za zdaj imate le eno nalogo. Prvič se vpišite v naše spletne učilnice. Preverite vaše dostopne podatke tudi tisti, ki ste se že kdaj vpisali.

1. Povezave do njih najdete kot vedno na spletni strani šole.

2. Prijavite se v desnem zgornjem kotu.

3. Pripravite si vaše podatke z uporabniškim imenom in geslom za AAI, ki ste ga prejeli po pošti.

4. Za domačo organizacijo izberite ARNES ter vpišite vaše AAI uporabniško ime in geslo. Pazite na velike in male črke, števila. Pomagajte si s črkovanim geslom, ki ga najdete na koncu lista, ki ste ga dobili.

5. Potrdite podatke, ki bodo posredovani.

6. Če želite preglejte informacije o Pregledni plošči ali izberite Konec ogleda.

7. Če vidite spodnje okno, ste se uspešno vpisali v šolske spletne učilnice. Seveda mora v zelenem okvirčku pisati vaše ime. S tem je vaša naloga s prvim vpisom v spletne učilnice opravljena! V naslednjih dneh vas bomo učitelji vključili v ustrezne spletne učilnice in nato (po predhodnem obvestilu) učilnice zapri za druge obiskovalce.